FANDOM


InformacjeEdytuj

Ebaro-Zurgo to ostatnia lokacja w Ratchet & Clank: Załoga Q. Jest to ebaro tylko że posiada takich wrogów jak Saperzy , Drony Niszczyciele. Na mapie takżę znajdują się bomby i ostatczena bitwa z Zurgo. Także Zasobniki z bronią nie są ukryte.

HistoriaEdytuj

Po zniszczeniu centrum obrony, które powodowało burze śnieżne na Ebaro, Barry znalazł współżędne Zurgo na Ebaro. Załoga Q wybrała się do bazy Zurgo. Po drodze muszą pokonać pełno Gungarianie. Nagle pojawia się bomba którą musimy rozbroić.  Kiedy cała Załoga, wchodzi do świątyni pojawia się Zurgo w wielkim robocie. Wtedy strzela pewnym blasterem i postacie odlatują w bańkach (Unika ataku tylko postać którą grasz). Po pokonaniu Zurga, Qwark prosi o to by polecieć do Corvus pokonać Komsmo-ninja. Ratchet się nie zgadza, ale Kapitan chce tylko mały wiwat. Przez swoją nieostrożność Qwark wyrzuca Zurga do lawy. Tak się kończy Załoga Q

StrategiaEdytuj

Warto wziąść sobie Groovitrona, Pana Zurkona i Dobblerangera.

Kiedy Zurgo w robocie podstawi bombe najlepiej wyżucić Groovitrona (PS. Zurgo tańczy ,,Gangman Style) wtedy mamy szanse na rozbrojenie bomby.

Pan Zurkon przyda się w zaddawaniu obrażeń.

Dobbleranger będzie odciągać Niszczycieli