FANDOM


Rusty Pete (Rdzawy Pietrek) jest jednym z piratów, asystentem Romulusa Slaga. Jest to osobliwy, chudy i wysoki pirat z żółtymi oczami. 
Peter

Rusty Pete

HistoriaEdytuj

Tools of DestructionEdytuj

Niewiele wiadomo o Pete, prawdopodobnie współpracował od dawna z Romulusem i piratami. Pierwszy raz pojawił się przy Romulusie, śpiewając z nim. Kolejny raz pojawia się przy walce ze Slagiem. Gdy skończymy potyczkę, Pete łapie odpadającą głowę kapitana, zaczyna płakać i wrzeszczeć: "Czeeemu!?". Zaraz po tym odrzuca głowę z pogardą i nazywa Ratcheta "Kapitanem" ("Według kodeksu kto pokona kapitana, sam nim zostaje"), oraz daje graczowi Mapę Skarbów

Quest for BootyEdytuj

Tutaj Pete pojawia się na koniec wyspy Hoolefar Island. Przybywa do Ratcheta na łódce i udaje się z nim do Morrow Caverns. Tam razem z głową kapitana Slaga przemieża jaskinię aż do ciała Darkwatera. Tam zdradza Ratcheta i ożywia Romulusa oraz jego armię. Zaraz po tym odrzuca graczowi Combuster i Fusion Grenade. Ostatni raz pojawia się pod koniec, po pokonaniu Slaga rzuca graczowi Fulcrum Star (prawdopodobnie jest to spowodowane "kodeksem") i rzuca się w głębie oceanu.


CiekawostkiEdytuj